Sofar Kraków- wyjątkowy koncert!

Z tego Sofar słynie, że organizuje koncerty w ciekawych miejscach. Tak było i tym razem. Impreza odbyła się w studiu tatuażu Make Art Tatoo. Na stosunkowo niewielkim metrażu, zebrało się sporo ludzi, by posłuchać muzyki. Zpowiadał się miły wieczór, mimo tego nie czułem się dobrze. Nie spałem prawie całą noc i czułem się trochę niespokojny, rozdrażniony. Tak się szczęśliwie złożyło, że tego wieczoru grałem jako ostatni. Przede mną zagrał Kuba Zaborski, a po nim Magdalena Radecka. Oba występy były wyjątkowe., a wspólnym mianownikiem była ogromna wrażliwość artystów, piękne kompozycje, w akustycznych aranżacjach, ukołysały moją duszę. Te koncerty dały mi dużą dawkę energii. Czułem, że jestem gotowy występować. Słowa uznania należą się też publiczności. Podczas koncertów, rzadko zdarza mi się namówić audytorium do wspólnego śpiewania. Tego dnia było inaczej. Wszyscy śpiewali bardzo chętnie. W jednej z piosenek udało mi się podzielić publikę, by śpiewała na głosy! Najcudowniejszym momentem dla mnie było zagranie ostatniego utworu. Prowadząca oraz słuchacze poprosili mnie, bym zagrał coś na bis razem z wcześniej występującymi artystami. Do głowy przyszedł mi jeden z moich ulubionych utworów z repertuaru Phila Whickham'a -You're beautiful. To co stało się później, było już czystą energią. Czymś co zdarza się tylko wtedy, gdy ludzie z otwartymi sercami i umysłami śpiewają całym sobą. Jeszcze długo będę pamiętał ten koncert!

PS. Jest tradycją koncertów serii Sofar że z każdego powstaje video do jednego z utworów. Kiedy tylko film pojawi się na yt udostępnie go na stronie.

PS2. Jestem w kontakcie z realizatorem dźwięku odnośnie utworu na bis. Jest możliwość, że piosenka pojawi się wtym miejscu 🙂

Stay tuned!

Lov ya

David Fly

Oznaczone , ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *