Płyta "The End" dostępna w preorderze!

10.03.2017

Każdy kto zdecyduje się zamówić płytę w preorderze w terminie od 10.03.2017 do 06.04.2017 dostanie ją jako pierwszy! Reszta zamiawiających po terminie 06.04.2017 otrzyma płyty tydzień później. Pieniądze z preorderów sfinansują wydrukowanie płyty w nakładzie 1000 sztuk.

Teledyski z podróży

06.03.2017

Do pięciu utworów z płyty The End powstaną teledyski. Będą one wyjątkowe, ponieważ zostaną zmontowane z filmików z podróży, jakie David odbył w minionym roku. Do pierwszego utworu pod tytułem ,,Run", teledysk będzie zapisem buskingowej podróży do Włoch. Co do reszty teledysków...sami sie przekonacie!


Płyta "The End" nagrana!

25.02.2017

Prace nad płytą zostały ukończone. Był to pracowity, ale i owocny okres. Najpierw przygotowanie "pilotów", później wejscie do studia i nagrywanie poszczególnych partii gitar oraz wokali. Gościnnie, w trzech kawałkach, swego głosu udzieliła Justyna Lewandowska- wokalistka zespołu "Nona".

Druga płyta w drodze

08.02.2017

Ruszyła praca nad kolejnym albumem. Premiera odbędzie sie w kwietniu. Nowy album, w stosunku do poprzedniego, będzie cechował jeszcze bardziej akustyczy i minimalistyczny klimat. Na płycie znajdzie sie dziesięć kompozycji. Część z piosenek, które znajdą się na płycie, powstała podczas licznych podróży, które muzyk odbył w ostatnich dwóch latach.

Rok 2016 rokiem podróży!!

03.01.2017

W 2016 roku David Fly zajął się głównie swoją drugą pasją- podróżowaniem. W ponad pół roku odwiedził takie kraje jak : Indie, Nepal, Rumunie, Bułgarię, Włochy, San Marino, Słowację. Na okres jesienno- zimowy muzyk zapowiada prace nad nowym albumem.

NOWY KLIP!!

18.07.2014

Powstał klip do drugiego singla z płyty The Beginning! Klip nagrywany był na śląsku cieszyńskim - w Skoczowie, Goleszowie i w Cieszynie. Efekt można zobaczyć w zakładce multimedia :)

JUŻ JEST!!

10.04.2014

Jak zapowiadałem tak też się stało! Pojawiła się moja płyta, z czego niezmiernie się cieszę. Oczywiście jeżeli ktoś jest zainteresowany zakupem, to zapraszam do działu "Kup Płytę". :)

Co z tą Płytą!?

16.02.2014

W grudniu 2013 roku po nagraniu wszystkich piosenek nastąpiła przerwa w pracy nad płytą, a było to spowodowane świętami, feriami i innymi sprawami osobistymi. Obecnie jednak wróciłem do studia, aby zabrać się za miks, co też potrwa do połowy lutego.

Za mną jest już wstępny miks dwóch utworów, w tym pierwszego singla, do którego powstanie również teledysk. Co do premiery płyty, to zostanie ona ogłoszona wszem i wobec 23.02.2014. zatem do odwiedzin, bo będzie się działo.

Moja nowa strona internetowa

10.10.2013

Czekałem, czekałem, doczekałem się. W końcu rusza moja nowa, profesjonalna strona internetowa. Chłopaki odpowiedzialni za jej działanie krok po kroku będą uruchamiali poszczególne moduły. Jak widać jest już strona główna oraz aktualności, które w miarę czasu i możliwości będę starał się uzupełniać, abyście mogli być na bieżąco.

W najbliższym czasie powstanie również galeria, docelowo - po wydaniu płyty będzie ją można również zakupić na mojej stronie internetowej. Zapraszam zatem do odwiedzin, bo będzie się działo.

nadchodzi płyta!

05.10.2013

Nadszedł czas że już bez strachu i pustych obietnic mogę powiedzieć, że... nagrywam płytę! Do studia wchodzę na przełomie października i listopada a płyta ukaże się końcem grudnia. Na płycie znajdzie się 11 autorskich utworów które napisałem na przestrzeni ostatnich dziesięciu lat. Na płycie oczywiście usłyszycie nie tylko mnie.

Oprócz na co dzień towarzyszącego mi w muzycznej wędrówce od miasta do miasta Chrisowi będziecie mieli możliwość usłyszeć kilku innych artystów, ale nie chcę zdradzać od razu wszystkiego.

Obecnie oprócz prób jeździmy po miastach i grając na ulicy zbieramy pieniądze na studio. Będzie też kilka koncertów których celem również będzie zbiórka pieniędzy na powyższy cel. Na owych koncertach zagramy piosenki z płyty także będziecie mieli szanse przedpremierowo usłyszeć materiał z płyty. Szczegóły dotyczące płyty/koncertów będą ukazywały się na bieżąco.

Trzymajcie kciuki!

Polish independent scene

05.10.2013

Polish Independent Scene napisało o nas, a także wrzuciło linki do "Hope" i "Andzi". Kto nie widział lub nie słyszał, to zapraszamy do posłuchania i oglądania ;)

www.facebook.com/polishindependentscene